28 жовтня - міжнародний день анімації

З нагоди свята Ярмолинецька районна бібліотека для дітей вітає всіх любителів мультиків та хочемо познайомити вас з історією виникнення анімації.
У французькому місті Парижі, 28-го жовтня 1892-го року, якийсь ентузіаст, чарівник, популяризатор науки і художник, винахідник і невимовний романтик Еміль Рейно провів демонстрацію дивного для його сучасників видовища - «оптичного театру». Місце демонстрації було вибрано їм дуже символічно - це був «Кабінет фантастики» в залі музею Гревен. Демонстрація мала назву в дусі глибокої народної французької вуличної культури - «пантоміма що світиться», де нехитрі мальовані картинки скоювали такі ж нехитрі, але абсолютно дивовижні рухи. Звичайно ж публіка була в захваті. Зараз-то ми розуміємо, чому. А кому не подобаються мультики? А якщо комусь і не подобаються, то це буде лукавство, адже всі ми колись були дітьми і всі любили ті чи інші казки, особливо ті, які можна було побачити на екранах в кіно і телевізорі.
З тих давніх пір анімація зазнала безліч революційних змін, а майбутнє обіцяє ще і ще.
Значення та внесок анімаційного кіно в розвиток і життя нашого суспільства не можна недооцінювати, адже анімація надає яскраву можливість виражати практично неосяжну, чуттєву й емоційну сутність як внутрішнього, так і довколишнього нас світу, робить істотний інформаційний вплив.
Вітаємо всіх шанувальників казкового мистецтва! Зі святом анімації!!!

Подорожуємо з книгами Зірки Мензатюк

З нагоди дня народження Зірки Мензатюк (21 жовтня) в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей оформлено поличку, де представленні прекрасні твори письменниці.
Зірка Мензатюк — одна з небагатьох письменниць сучасної України, чиї твори для дітей та юнацтва наразі можна з упевненістю віднести до класики української літератури. Перу письменниці належить чимала кількість різножанрових (оповідання, повість, повість-казка, казка, казка-новела, нарис, пригодницько-детективна повість) і різноадресних (для дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку, підлітково-юнацької аудиторії) високоякісних текстів, що мають потужний художній і пізнавальний потенціал. Вони збагачують юного читача духовно й естетично, заряджають позитивом, вселяють добро й оптимізм.
Тексти Зірки Мензатюк апелюють до читачів різних вікових категорій. Авторка невимушено діалогізує з ними на різні теми: добро, любов, дружба, віра, патріотизм, історія країни, християнські й моральні цінності, відданість ідеалам тощо. Розбудовуючи їх у художніх творах, письменниця вміє віднайти шлях до серця кожного читача; через персонажів та події, що з ними трапляються, показати принадні й звабливі риси, при цьому не нав’язуючи дитині якихось певних стереотипів так, щоб вона сама дійшла необхідних висновків. Стиль письменниці напрочуд лаконічний і досконалий. У її творах немає зайвих слів і нагромадження численних повторюваних колізій. Усі сюжетні елементи довершено вигранюють, органічно доповнюючи тексти й надаючи їм неповторного колориту.
Кожен твір письменниці — то певна емоція, яка, як літня блискавка, вражає тебе й залишає слід на все життя. Чого варті «Київські казки», сповнені любов’ю до столиці нашої держави й гордістю за неї, цикл «Макове князювання», в якому так доступно й водночас мальовничо зображені свята й християнські традиції українського народу, «Казки про мову», де авторка репрезентує купу цікавих пізнавальних історій для молодших читачів, оповіданих соковитою мовою.
Сердечно запрошуємо до прочитання!!!

Фантазії сеньйора Родарі

Сьогодні 23 жовтня — день народження відомого італійського дитячого письменника і журналіста Джанні Родарі. У Ярмолинецькій бібліотеці для дітей оформлено поличку «Фантазії сеньйора Радарі», де представлені різноманітні твори казкаря. Його казки, вірші та оповідання люблять діти у всьому світі. Люблять за життєрадісність, невичерпну фантазію та гумор.
Джанні Родарі почав писати книжки для дітей не відразу: спочатку він встиг попрацювати учителем і журналістом. Деякий час він викладав у початковій школі. Виявилось, що у нього був дар педагога — письменник умів розмовляти з дітьми на їх мові та став для них не суворим учителем, а близьким другом. Він розповідав дітям смішні історії, ставив несподівані питання, наприклад, такі: "Що б ти робив, якби у двері постукав крокодил"? Не знаємо, чи багато корисного дізнавалися діти на уроках Родарі, але вони напевно не нудьгували.
Письменником Джанні Родарі став випадково. Редактор однієї з газет запропонував йому вести в недільних номерах спеціальний "Дитячий куточок", на сторінках якого стали з'являтися веселі, цікаві вірші та казки письменника. Створюючи свої казки, в яких затверджуються благородні думки й почуття, Джанні Родарі допомагав виховувати людей завтрашнього дня. Він хотів, щоб вони неодмінно були людьми творчими — незалежно від того, ким вони стануть : космонавтами або геологами, лікарями або кондитерами...
За три десятиліття літературної роботи письменник випустив у світ більше дюжини книжок для дітей — у віршах і прозі. Найвідоміша з них — повість-казка "Пригоди Чиполліно", що розповідає про хлопчика-цибулинку і його друзів. Ця казка була особливо популярна, по ній були знятий мультфільм, а потім і фільм-казка "Чиполліно"(1973), де Джанні Родарі знявся в епізодичній ролі.
Родарі написав ще декілька казок: "Пригоди Блакитної стріли"(1952), "Джельсомино в Країні брехунів"(1959), "Казки по телефону"(1961), "Торт в небі"(1966) та ін.
У Італії Джанні Родарі довгий час залишався невідомий як письменник, та і сам себе він сприймав тільки як журналіста. Його ім'я стало популярним, передусім, завдяки численним перекладам різними мовами. У 1967 р. він був визнаний кращим письменником Італії. А в 1970 р. за сукупність усіх творів Джанні Родарі була присуджена Міжнародна Золота Медаль імені Ханса Крістіана Андерсена — найвища нагорода в дитячій літературі.

Нащадки славних козаків

14 жовтня в Україні відзначають 4 свята: День захисника України, День українського козацтва, Свято Покрови, та День створення УПА.
З находи свят в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей оформленна книжково-ілюстративна виставка. На ній представлена різноманітна література, яка розкриває дану тему.
😀До уваги читачів онлайн вікторина з історії виникнення українського козацтва.😀
1. Коли в історії вперше згадуються українські козаки?
- В ХІ ст. - В 1654 р.
- В 1918 р. - В ХІV
2. Кого в Україні називали козаком?
- Розбійника, волоцюгу - Кріпосного селянина
- Вільного чоловіка, безстрашного лицаря. - Багатого вельможу
3. Де знаходилась козацька січ?
- За дніпровськими порогами - В причорноморських степах
- На Дунаї - На Кримському півострові.
4. Як називали Місце, де жили козаки?
- Мазанка - Намет
- Землянка - Курінь
5. Хто був першим козацьким гетьманом?
- Б Хмельницький - Д. Байда-Вишневецький
- І.Мазепа - П. Сагайдачний
6. Кого на Січі називали козацьким джурою?
- Слугу - Вартового
- Помічника, учня, майбутнього козака - Кінного воїна
7. Що таке «КОЗАЦЬКІ МАЯКИ»?
- Кращі козацькі лицарі - Грамота
- Світловий телеграф - Козацький роз’їзд
8. Чому на Січі не було жінок?
- На Січі все підпорядковувалось вимогам війни
- Вважалось поганою прикметою - Традиція не дозволяла жінкам брати зброю до рук
9. Як називались козацькі судна?
- Галери - Чайки
- Пироги - Фрегати
10. Хто зруйнував січ?
- Катерина ІІ- Кримський хан
- Петро І - Польська шляхта
Нет описания фото.

Знайомство з творчістю

1 жовтня святкує своє 85-річчя наша землячка, родом з с. Шарівка Людмила Павлівна Савчук. Щиро вітаємо її з ювілеєм, бажаємо міцного здоров'я, довголіття, нових творчих ідей, натхнення, вдячності від шанувальників її таланту та мирного неба.

Магерівські читання

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей відбулись Магерівські читання під назвою "Охоронець рідного слова". Так, як все ще тривають карантинні обмеження, цього року читання відбулись в онлайн-режимі. Для прочитання було обрано оповідання "Їжачок".

День інформації

На день інформації "Прапор - головний символ державності" прийшли наші читачі. Ознайомились із виставкою "Україна в нас єдина, бережи її, дитино!" та з новою літературою, що надійшла в цьому році.

Видавнича діяльність

До вашої уваги збірка віршів молодої талановитої поетеси Олександри Войцехівської під назвою "Країна веселкова", яка є однією із найактивніших учасниць клубу "Первоцвіт" при бібліотеці.

День світлофора

5 серпня всі святкують Міжнародний день світлофора. Ярмолинецька бібліотека для дітей приєдналась до святкування.

Виставка-натхнення

Переглянути виставку-натхнення до  читальної зали завітали наші активні читачки. Їх, зокрема, зацікавила книга "Гаррі Потер. Історія магії".

Літературний портрет

29 червня минуло 120 років від дня народження французького письменника, авіатора Антуана де Сент-Екзюпері. Батько помер коли, коли Антуану було 4 роки, і вихованням 5 дітей займалася мати. Мав надзвичайно рідкісну і романтичну душу, змалечку був закоханий в небо. Під час Другої світової війни служив у французькій військовій авіації, після капітуляції Франції, наприкінці 1940 року, емігрувавв до США. У Нью-Йорку 1943 року вийшов друком "Маленький принц". Сент-Екзюпері власноруч ілюстрував його акварелями. Це єдине видання, яке побачило світ за життя автора.

У липні 1944 року вирушив у бойовий політ, з якого не повернувся.Того часу був визнаний таким, що зниу безвісти. Його літак знайшли 2004 року.

Твори українською мовою: "Авіатор", "Південний поштовий", "Нічний політ", "Планета людей", "Переліт  в Аррас", "Маленький принц", "Лист до заручника", "Цитадель", "Листи юності", "Записники", "Листи до матері", "Військові записки", "Манон, танцівниця", "Листи до невідомого".

Видавнича діяльність

Працівниками Ярмолинецької бібліотеки для дітей поетичні твори молодої талановитої поетеси Анастасії Граб упорядковано у збірку "У теплих долонях", що приурочена Міжнародному Дню захисту дітей,який відзначається щорічно 1 червня.

Літні читання стартували!

До Міжнародного дня захисту дітей стартує проєкт "Літні читання в онлайн-режимі у зв'язку із ще існуючими карантинними обмеженнями. Ярмолинецька бібліотека для дітей щиро вітає усіх своїх читачів, зичить міцного здоров'я, мирного неба, активного відпочинку та плідної співпраці в режимі онлайн. А ще ми упорядкували виставки літератури з нових надходжень "Дивовижний світ дитинства", що зможуть зацікавити своїми героями та повчальними історіями.

"Твої права - твоє життя"

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей оновлено виставку "Наші права - щасливе дитинство", а також оформлено виставку із нових надходжень, що надійшли по державній програмі "Інклюзивна освіта". Виставки будуть корисними дітям, вчителям, батькам, усім, кого цікавлять дані теми.

Шевченківські читання в онлайн режимі

Вперше Шевченківські читання з нагоди 159-річниці перепоховання Кобзаря відбулися онлайн у режимі конференції на платформі Zoom. Об’єктивні причини внесли певні корективи щодо проведення заходів, але нам надзвичайно приємно, що багато молодих обдарованих читців, що є відвідувачами Ярмолинецької районної бібліотеки для дітей, активно долучилися до прес-конференції. Серед них взяли участь: Олександра Войцехівська з поезією «Заповіт», Анастасія Граб,  з поезією «Сон» та   Дончук Олександра з поезією «Дівочії очі». Дівчатка дуже гарно перевтілилися  в образи, емоційно та лірично передали настрої поезій Великого Кобзаря, про що говорило навіть індивідуальне українське вбрання кожної із учасниць.

Онлайн-вікторина

 

Шановні колеги!

Представництво ЄС в Україні запрошує долучатися до онлайн уроків до Дня Європи.

Що спільного між лідерством, інклюзією і толерантністю? Ви абсолютно праві - ми поговоримо про європейські цінності та важливі якості під час онлайн-уроків до Дня Європи в Україні.

Отже, трохи про тематику заходів:
18 травня о 12:00 онлайн-урок «Права людини - основа європейських цінностей». Дізнаємось про інклюзію в освіті, як вона має реалізуватися і навчимося краще захищати свої права: https://youtu.be/9A2peoX1SIo


19 травня о 15:00 - «Лідерство та робота в команді: як це працює». Це урок для лідерів, командних гравців та тих, хто прагне ними стати. Про важливі якості та навички і те, як надихати команду на успіх: https://youtu.be/i8xdtpjCuIc

20 травня о 15:00 - «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей». Ми всі знаємо це гарне слово, та насправді не завжди слідуємо цим принципам. Тож, як долати стереотипи і боротися із дискримінацією? https://youtu.be/rfGUdZsv8NA

 

Реєстрація не обов'язкова, але якщо ви хочете отримати нагадування в день урока, заповнюйте форму https://forms.gle/w88XMxk59Ka91T8L7

 

image.png

З повагою,
Команда Євроквіз
__________________________
тел.: 0(66) 35 75 833
мейл: ask@euroquiz.org.ua
http://euroquiz.org.ua/

 

Область прикрепленных файлов
Предварительный просмотр видео Права людини - основа європейський цінностей

Предварительный просмотр видео Лідерство і робота в команді - як це працює в сучасних умовах

Предварительный просмотр видео Простір толерантності - на шляху до європейських цінностей

"Кроки України в Європейський Союз"

Колектив Ярмолинецької бібліотеки для дітей запрошує усіх охочих читпчів взяти участь  в онлайн-вікторині З 12 по 15 травня 2020 року долучайтеся до вікторини до Дня Європи та змагайтеся за подарунки від Представництва ЄС в Україні. Відповідайте на питання, дізнавайтеся неочікувані факти та вигравайте цінні призи. Змагайтеся за звання найкращого знавця ЄС.  

У вікторині до Дня Європи є дві категорії учасників: підлітки до 14 років та молодь від 14 років.

Три найкращі знавці ЄС у кожній категорії отримають сувеніри від Представництва ЄС в Україні: флешки, футболки, кепки та парасольки.

Заходьте на сайт  https://euroquiz.org.ua/euroquiz  вже зараз та доведіть, що Ваші знання варті винагороди!

Методична робота

У Ярмолинецькій бібліцотеці для дітей упорядковано методичний збірник, у якому зібрані відомості про Європейський Союз, відносини Євросоюзу та України, Угоду про асоціацію, що означає бути європейським громадянином і яке значення це має для України, а також підібрані матеріали вікторин та тестові завдання для роботи з дітьми.
Придбати посібник можна в приміщенні Ярмолинецької районної бібліотеки для дітей.

З Міжнародним днем сім'ї

Дуже часто в сучасних сім’ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, дітям, телевізору, інтернету, хобі і т.д., наодинці подружжя проводять всього близько 4 хвилин в день.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

 

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

"Умілі ручки"

 Бібліотекарі Ярмолинецької бібліотека для дітей вирірили створити декор у бібліотеці до травневих свят. Приєднуйтесь!!!

"Смак від читання"

На початку 2020 року у фонд Ярмолинецької бібліотеки для дітей надійшли нові книги, серед них: Д.Карпачов." Як дати дитині все без грошей і зв'язків" та Л.Яцкова "Чарівні лелітки".

Книга "Як дати дитині все..." дає поради молодим батькам з виховання дитини використовуючи психологію, а в книзі "Чарівні лелітки" наша землячка, котра мешкає у селі Снітівка Летичівського району, розповідає про чарівний світ метеликів та його зв'язок із світом людей. Ці та інші книги чекатимуть на наших читачів після карантину.

Інтелект-кафе "Я пізнаю світ"

Бібліотекарями Ярмолинецької бібліотеки для дітей до Міжнародного дня птахів та Міжнародного дня рідної Землі організовано інтелект-кафе "Я пізнаю світ". До виставки увійшли книги про флору та фауну планети Земля із закликом "Озирнись! Поміркуй! Збережи!" Вона буде корисною юним природолюбам і діятиме тривалий час.

Країна мрій і фантастики

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей організована виставка книг під назвою "Країна мрій та фантастики". До виставки увійшли нові надходження із серій: Наталії Щерби "Часодії", Люсі Гокінг та Стівен Гокінг "Джордж", Ерін Гартер "Коти-вояки" та інші. 

Ці фантастичні книги можна буде отримати після завершення карантину.

Літературно-мистецьке свято

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей у ці березневі дні відбулося літературно-мистецьке свято, присвячене 206 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Учасники літературного клубу за інтересами "Первоцвіт" створили іесценізацію поем видатного Кобзаря, а саме: "Тополя" та "Причинна". До уваги читачів створена виставка творів під назвою "Іду з дитинства до Тараса."

Усний журнал

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей проведений усний журнал "Ярмолинецькі письменники - дітям", присвячений Всесвітньому дню письменника. На заході були присутні наші маленькі читачі , учні Ярмолинецького НВК зі своїм вихователем Дидою Тетяною Петрівною. До уваги дітей була представлена виставка книг місцевих письменників: Асі Дєточкіної, Людмили Савчук, Катерини Бучуляк, Анатолія Коваля та Євдокії Федорівни Трачук. Діти із задаволенням познайомились з героями книг та вибрали цікаві смаколики для домашнього читання.

Книгоманія - 2020

В Ярмолинецькій районній бібліотеці  відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020». Конкурс проходив у формі подорожі на потязі 2020.Читачі витягували квиток у вагончику потяга, в такій послідовності учні 6-7 класів мали можливість представити себе та бібліотеку, свої вподобання, інтереси, захоплення, щоденники читача для оцінювання.

Журі складалось із трьох осіб: голова – директор ЦБС – Слободян Олена Леонідівна; методист ЦБС- Черевуля Алла Леонідівна та місцева поетеса – Галина Михайлівна Колотило.

Для читачів були запропоновані конкурси:

1.      «Розгадай, що знаходиться в казковій скринці» (за казками).

2.      «Літературна вікторина» (за різними творами).

3.      «Ерудит» (прослуховування уривків аудіозаписів книг програмового матеріалу).

Слід сказати, що потяг «Книгоманія» здійснював зупинки на станціях: «Виставковій», де проходило знайомство з виставками «Знайди свій стиль читання», «Іду з дитинства до Тараса»; станції «Книжковій», під час якої прозвучала легенда про виникнення та створення книг. На зупинці «Ліричній» проходило знайомство з поетесою Галиною Колотило та її віршами. А на кінець гуртківці клубу за інтересами «Первоцвіт», що при Ярмолинецькій бібліотеці  для дітей  показали інсценування поем Тараса Шевченка «Тополя» та «Причинна», а учасники конкурсу співали та розповідали вірші, за що отримали додаткові бали.

Кінцевим етапом конкурсу було визначення та нагородження читачів. Усі учасники конкурсу були гарно підготовлені, за що отримали дипломи та подарунки, а також солодощі. Перемогу здобули: Сторожук Павло, читач Правдівської бібліотеки-філіал, учень 7 класу та Войцехівська Олександра, читачка Ярмолинецької районної бібліотеки для дітей, учениця 6 класу Ярмолинецького НВК.

 

Хочемо щиро подякувати за спонсорську допомогу народного депутата Олександра Герегу та приватного підприємця Малахівську Ірину за солодощі та подарунки для читачів району.

Майстер-клас

Свято 8 Березня дуже важливе для дітей, кожен бажає виготовити подарунок для коханої матусі своїми руками. Так і ми виготовляли святкові листівки разом з нашими читачами для найдорожчої для них людини. Ось що у нас вийшло...

"Прочитайте, це цікаво!"

Нещодавно фонд Ярмолинецької бібліотеки для дітей поповнився новою літературою. До уваги наших маленьких читачів відбувся бібліографічний огляд нових надходжень під назвою "Прочитайте, це цікаво!" Обговорили книгу Віри Паронової "Іспит милосердя", вибрали нові смаколики для домашнього читання. 

"А сотню вже зустріли небеса"

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей до Дня Героїв Небесної Сотні організована виставка, ознайомитись з якою прийшли наші читачі, учні Ярмолинецького НВК. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

"Пам'яті героїв-афганців"

Працівниками Ярмолинецької бібліотеки для дітей було організовано покладання квітів до стели "Пам'яті героїв-афганців", адже 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ять про загиблих-земляків вшанували хвилиною мовчання.

Виготовлення вітальних листівок

В Ярмолинецькій бібіліотеці для дітей працює клуб за інтересами "Бібліотека у 3D форматі". Цього разу гуртківці виготовляли вітальні листівки до Святого Валентина, вітаючи один одного зі святом.

"Серенада любові"

До Дня Святого Валентина в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей були проведені конкурси та ігри під назвою "Серенала любові". На заході були присутні учні сьомих класів Ярмолинецького НВК. До їхньої уваги також була оформлена виставка "На острові любові", куди увійшли і нові надходження.

Працює "Первоцвіт"

Вихованці клубу "Первоцвіт", що при Ярмолинецькій бібліотеці для дітей, поставили інсценізацію казки відомого дитячого письменника С.Я.Маршака "Дванадцять місяців". Ролі виконували діти різних вікових категорій, починаючи з 7 та до 16 років. Глядачами були учні початкових класів, батьки та усі охочі. На виставу завітали представники з  Ярмолинецької районної ради та  державної адміністрації.

Після виступу маленькі артисти отримали солодощі від штабу Олександра Гереги та скуштували піцу в одному із місцевих кафе.

"Сонячний Нестайко"

В цьому році виповнилось 90 років від дня народження Всеволода Нестайка, автора багатьох відомих дитячих творів. Саме цій визначній даті був присвячений захід, проведений в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей, на якому були учні різних класів Ярмолинецького НВК. До уваги дітей бібліотекарі також організували виставку "Український Андерсен -Всеволод Нестайко".

Уявна екскурсія

В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей відбулася уявна екскурсія пам'ятними місцями жертв Голокосту. Ми з читачами перенеслися в с.Шарівка, де було масове знищення євреїв в нашому районі,  переглянули експонати місцевого музею, який зібрала Неля Йосипівна і люб'язно поділилася з читачами нашої бібліотеки.

Літературний портрет

Марусю Чурай  по праву називають "голосом і душею пісенної України". В Ярмолинецькій бібліотеці для дітей відбулося знайомство з літературним портретом з нагоди 395-річчя від дня народження цієї історичної постатті. Мова пішла про те, що багато пісень, Марусі Чурай стали народними і передаються з вуст в уста, а ще  читачі познайомились з поличкою "Співоча душа України".

Україна неповторна, єдина, свята

22 січня  - знаменний день в історії України - День Соборності. На свято України до дитячої бібліотеки завітали учні 8 класу Ярмолинецької ЗОШ №2 з бібліотекарем Дудою Зінаїдою Феліксіївною. На святі був присутній отець Ростислав.  Бібліотекарі підготували екскурс в історію  возз'єднання, зупинились на вихованні патріотизму, любові до рідного краю з метою розвитку відповідальності за долю своєї держави. Учні підготували ряд віршів про рідну Україну, згадали національних героїв. До уваги дітей була створена виставка "Україна неповторна, єдина, свята". 

Театралізоване привітання

Учасники клубу "Первоцвіт" підготували театралізоване привітання працівників державних установ з Новим роком та Діздвом Христовим. Учасники дійства отримали подарунки від народного депутата Олександра Гереги.

Зимовий каламбур

Зимові канікули - насичений період для малечі. Тому  Ярмолинецька бібліотека для дітей радо приймала у своїх стінах наших відвідувачів. Розповідали про новорічні традиції народів світу, читали літературні казки, розучували колядки та щедрівки і навіть організували гурток настільних ігор.

Поринь у казку

Завітали наші читачі для перегляду улюбленої казки "Три горішки для Попелюшки". Ми дізналися, що багато хто з дітей хотів би бути схожим на головних героїв твору.

Прогулянка до Новорічної ялинки

Ох і гарна цього року у нас Новорічна красуня. Ми просто не могли, щоб не здійснити до неї прогулянку і гарно провести час.

Караван традицій

Здавна існує традиція писати Новорічні листівки. Наші читачі залишили Новорічні листівки Діду Морозу,  друзям та нам - бібліотекарям зі своїми побажаннями та мріями, які, сподіваємось, збудуться у Новому 2020 році.

Караоке

Зима - щедра святами, що супроводжуються колядками, щедрівками, святковим віншуванням господарів. Вихованці клубу "Первоцвіт" розпочали зимові канікули розучуванням святкових пісень і привітанням працівників державних установ. 

МИ Є У СОЦ. МЕРЕЖАХ:

счетчик посещений