Історичний урок "Горять свічки в людських долонях"

До Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій у Ярмолинецькій бібліотеці для дітей презентовано книжкову виставку-реквієм «І свічка плакала в скорботі…».
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
Що ж стосується Ярмолинеччини: кількість виявлених жертв Голодомору - 244 особи (внесені в Національну Книгу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні), кількість громадян, які пережили Голодомор - 3874, кількість населених пунктів, мешканці яких постраждали від Голодомору - 35, кількість пам’ятних знаків жертвам Голодомору - 41, кількість зібраних свідчень по Голодомору - 569.

Святкова ігротека "Дитина - дзеркало родини"
Привіт ДРУЗІ!!! Сьогодні дуже особливий день, адже 24 листопада відзначають День унікального таланту.
І це свято належить всім і кожному, адже усі ми по своєму унікальні. Хтось гарно малює чи співає, а інший може швидко бігати, або високо стрибати, гарно писати чи просто готує найсмачніші млинці. Тому це неформальне свято є наче поштовхом для пошуку, або демонстрації своїх вмінь. Адже якщо навіть ви ще не знаєте про свій унікальний талант то він у вас точно є.
В цей день хочемо розповісти вам про постійну читачку Ярмолинецької бібліотеки для дітей Ануфрієву Маргариту їй 8 років і вона дуже різностороння дівчинка. Вона любить малювати, а ще створювати своїми ручками справжні дива. Маргаритка навчається в 3–В класі Ярмолинецької НВК, а ще відвідує творчі гуртки бісероплетіння та паперопластики, а також Ярмолинецьку школу мистецтв.
Для вас наші любі читачі оформлена книжкова поличка "Відкрий свій талант", де представлені різні книги про мистецтво та спорт та різні цікавинки.
Завітайте до нас та теж розкажіть про свої таланти!
Діалог: "Толерантність - це про тебе?"
Сьогодні, 16 листопада, Міжнародний день толерантності. До уваги читачів представляємо інфо-виставку про дуже корисне поняття «толерантність», де підібрана різноманітна література.
Не всім, можливо, знайоме це слово і на перший погляд, звучить воно зовсім не зрозуміло. Але його зміст дуже важливий для існування та розвитку людського суспільства.
Термін "толерантність" пояснюється як терпимість, прагнення і здатність до встановлення і підтримання спілкування з людьми.
Кожна людина унікальна і має свої погляди на життя, які вона визнає єдино правильними. Найважливіше у спілкуванні з людьми - визнати, що інша людина унікальна і бачить світ по-іншому і має на це право!
Ми всі різні і неповторні!

 

Ми маємо право на індивідуальність!

Онлайн мовна гра "В Україні проживаєш, а чи мову свою знаєш?"

Всіх користувачів Ярмолинецької районної бібліотеки для дітей з Днем української писемності та мови.
Це – день вшанування пам’яті Нестора-Літописця.
Кожна епоха приносить свої винаходи та відкриття. Найбільшим винаходом людства була писемність. Кожна освічена, культурна людина повинна досконало знати свою історію, джерела писемності, адже це є здобутком культури й духовної діяльності українського народу. В ній і мудрість віків, і пам'ять народу, і щирість душі.
Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».
До дня української писемності та мови бібліотекарями організовано книжкову виставку-експозицію. На ній представлено творчість українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.
Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

МИ Є У СОЦ. МЕРЕЖАХ:

счетчик посещений